Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Śpimy "Na Dziko" w Przyczepie - Dolina Baryczy, Stawy Milickie (Vlog #91)

 
Dzisiaj wybraliśmy się na Dolny Śląsk w rejony Milicza. Milicz słynie z tego, że hodowane są tutaj wysokiej jakości karpie. Postanowiliśmy pozwiedzać stawy hodowlane, których jest tutaj mnóstwo. Ponieważ jest tu dużo wody, rejon ten upodobały sobie ptaki. Stworzony został rezerwat i można zobaczyć rożne gatunki. Na wycieczkę zabraliśmy przyczepę kempingową i postanowiliśmy spać na dziko. Naszą noc spędziliśmy w miejscowości Niezgoda. Na drugi dzień zaliczyliśmy odkryty basen w Żmigrodzie.

 


KiKi Świat
 
Data pliku video: 2017-08-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  milicki

  Powiat milicki – powiat w województwie dolnośląskim, w dolinie rzeki Baryczy, którego stolicą jest Milicz. W jego skład wchodzą gminy Milicz, Cieszków i Krośnice oraz miasto Milicz.

  Powiat znany jest ze swoich stawów, które stanowią największy ośrodek hodowli karpi w Polsce i Europie. Dlatego też mieszkańcy ustanowili w swojej okolicy Święto Karpia Milickiego, znaną i lubianą imprezę. Znajdziemy tam również malowniczy Park Krajobrazowy Dolina Baryczy, który w połączeniu z wysoką jakością powietrza jest powodem daje powiatowi nadzieję na rozwój turystyki w regionie. Plusem są też liczne trasy piesze i rowerowe, które dodatkowo uatrakcyjniają pobyt w powiecie.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola