Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odcinek Wrocław Główny - Krośnice [Milicz] z tyłu pociągu TLK Wrocławianin

 
Film przedstawia jazdę pociągiem pospiesznym Wrocławianin relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia. W okresie 1-21.09.15 pociąg ów jedzie drogą okrężną na odcinku Oleśnica Rataje - Ostrów Wkp. Objazd odbywa się na odcinku Grabowno Wlk. - Milicz (nie staje) - Krotoszyn! - Ostrów Wkp. i dalej po staremu. Postanowiłem, że koniecznie trzeba zarejestrować przejazd prawdziwym pociągiem na linii od Grabowna Wielkie - Milicz - Krotoszyn - Ostrów Wkp. Bo normalnie to, od Grabowna - Milicz - Krotoszyn, to pociągi (EN57) jeżdżą AŻ całe dwa razy na tydzień, w Pt. i w Ndz. Od Krotoszyna do Poznania już trochę lepiej, ale też góra dwa kursy na dobę, w dni robocze. Przez Krotoszyn jeżdżą także Koleje Wielkopolskie z kursem Ostrów Wkp. - Krotoszyn - Leszno, realizowane jakimś SAxxx, czyli to raczej autobus a nie pociąg (też będzie nagranie opublikowane w przyszłości). Tak więc Krotoszynianie mają okazję zobaczyć pociągi na swojej stacji. Szkoda, że nie są tam prowadzone normalne kursy. 0:00:07 - Wrocław Główny 0:06:40 - Wrocław Mikołajów 0:11:31 - Wrocław Nadodrze 0:17:12 - Wrocław Sołtysowice 0:22:00 - Wrocław Psie Pole 0:41:55 - p.odg. Łukanów, tory w lewo idące to tory w stronę Oleśnicy (Głównej), a dalej do Kluczborka. 0:44:30 - Oleśnica Rataje 1:00:45 - Grabowno Wielkie (normalnie pociągi z Wrocławia do Warszawy skręcają w lewo jednotorem linii nr.355 przez Twardogórę Sycowską, Międzybórz Sycowski, Odolanów i docierają do Ostrowa Wkp.), ale z powodu robót na tejże linii 355 jedziemy objazdem linią 282 do Krotoszyna i dalej wchodzimy w linię nr.14 która doprowadzi nas do samej Łodzi. 1:27:20 - Krośnice, mijanka z pociągiem TLK Śnieżka (Warszawa Wsch. - Szklarska Poręba Górna) Wszystko nagrane 8.09.15 Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (youtube.com/editor)

 


Kubek Elektrowoz
 
Data pliku video: 2015-09-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  milicki

  Powiat milicki – powiat w województwie dolnośląskim, w dolinie rzeki Baryczy, którego stolicą jest Milicz. W jego skład wchodzą gminy Milicz, Cieszków i Krośnice oraz miasto Milicz.

  Powiat znany jest ze swoich stawów, które stanowią największy ośrodek hodowli karpi w Polsce i Europie. Dlatego też mieszkańcy ustanowili w swojej okolicy Święto Karpia Milickiego, znaną i lubianą imprezę. Znajdziemy tam również malowniczy Park Krajobrazowy Dolina Baryczy, który w połączeniu z wysoką jakością powietrza jest powodem daje powiatowi nadzieję na rozwój turystyki w regionie. Plusem są też liczne trasy piesze i rowerowe, które dodatkowo uatrakcyjniają pobyt w powiecie.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola