Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

KREDYTY ODDŁUŻENIOWE, dla osób ze złym BIKiem, m.in. na spłatę KOMORNIKA.

Data dodania: 2012-07-04
Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 
Kredyty na spłatę zobowiązań, komornika, pożyczek prywatnych, spółdzielni, zaległości w rachunkach itp. Warunkiem jest posiadanie udokumentowanego DOCHODU i zabezpieczenia w postaci NIERUCHOMOŚCI.

Finansowanie bezpieczne i odpowiedzialne- po spłacie zobowiązań czyszczony jest BIK, KRD i inne rejestry Klienta, po czym przenosimy kredyt do Banku na dłuższy okres kredytwania. Zapraszam do kontaktu: Agata Domagała 512 188 125.
Kontakt
Agata Domagała 512 188 125.
www.ptdk.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
milicki

Powiat milicki – powiat w województwie dolnośląskim, w dolinie rzeki Baryczy, którego stolicą jest Milicz. W jego skład wchodzą gminy Milicz, Cieszków i Krośnice oraz miasto Milicz.

Powiat znany jest ze swoich stawów, które stanowią największy ośrodek hodowli karpi w Polsce i Europie. Dlatego też mieszkańcy ustanowili w swojej okolicy Święto Karpia Milickiego, znaną i lubianą imprezę. Znajdziemy tam również malowniczy Park Krajobrazowy Dolina Baryczy, który w połączeniu z wysoką jakością powietrza jest powodem daje powiatowi nadzieję na rozwój turystyki w regionie. Plusem są też liczne trasy piesze i rowerowe, które dodatkowo uatrakcyjniają pobyt w powiecie.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola