Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komentarze do budżetu gminy Milicz

 
Komentarze do budżetu gminy Milicz Milicz, 29-12-2017 r. Wiele kontrowersji wywołała ostatnia komisja budżetowa oraz przerwa w obradach 50 sesji Rady Miejskiej w Miliczu w dniu 28 grudnia 2017. Przerwa wprowadzona przez przewodniczącą Halinę Smolińską na wniosek burmistrza Piotra Lecha, po tym jak radni opozycyjni wprowadzili około 50 poprawek do budżetu. Zapraszamy Państwa do wysłuchania komentarzy i opinii na ten temat, którymi podzielili się z nami burmistrz Piotr Lech, radny Andrzej Nestoruk, radna Alicja Szatkowska oraz radny koalicyjny Stanisław Kuśnierz. Jutro o godzinie 14.00 rozpocznie się kolejna część przerwanej 50. sesji Rady Miejskiej, którą będziemy dla Państwa transmitować na naszej stronie tvpm.pl oraz FB tvpm i milicka.pl. Zapraszamy.

 


tvpmilicz
 
Data pliku video: 2017-12-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  milicki

  Powiat milicki – powiat w województwie dolnośląskim, w dolinie rzeki Baryczy, którego stolicą jest Milicz. W jego skład wchodzą gminy Milicz, Cieszków i Krośnice oraz miasto Milicz.

  Powiat znany jest ze swoich stawów, które stanowią największy ośrodek hodowli karpi w Polsce i Europie. Dlatego też mieszkańcy ustanowili w swojej okolicy Święto Karpia Milickiego, znaną i lubianą imprezę. Znajdziemy tam również malowniczy Park Krajobrazowy Dolina Baryczy, który w połączeniu z wysoką jakością powietrza jest powodem daje powiatowi nadzieję na rozwój turystyki w regionie. Plusem są też liczne trasy piesze i rowerowe, które dodatkowo uatrakcyjniają pobyt w powiecie.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola