Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejny efekt współpracy Gminy Milicz z jej mieszkańcami!

 
W 2017 r. ramach Inicjatywy lokalnej podpisano 31 umów na łączną kwotę dofinansowania 270.000,00 zł. Oferty mieszkańców Gminy Milicz realizowano w miejscowościach: Milicz, Dunkowa, Nowy Zamek, Sułów, Wróbliniec, Wziąchowo Wielkie, Potasznia, Duchowo, Bartniki, Gądkowice, Olsza, Pracze, Poradów, Łąki, Wszewilki Ostrowąsy, Czatkowice, Grabówka. Wśród zadań znaleźć można m. in.: doposażanie lub budowę placów zabaw, remonty i doposażenie świetlic wiejskich oraz szkół gminnych, budowę rzutni pchnięcia kulą, doposażenie boiska sportowego, budowę kręgu na ognisko, ogrodzenie czy działania w infrastrukturę pieszo-drogową (utwardzenie, oświetlenie), budowę wiat rekreacyjnych i montaż osłon śmietnikowych oraz wykonanie dokumentacji projektowej do zadań inwestycyjnych.

 


Gmina Milicz w Powiecie Milickim
 
Data pliku video: 2017-11-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  milicki

  Powiat milicki – powiat w województwie dolnośląskim, w dolinie rzeki Baryczy, którego stolicą jest Milicz. W jego skład wchodzą gminy Milicz, Cieszków i Krośnice oraz miasto Milicz.

  Powiat znany jest ze swoich stawów, które stanowią największy ośrodek hodowli karpi w Polsce i Europie. Dlatego też mieszkańcy ustanowili w swojej okolicy Święto Karpia Milickiego, znaną i lubianą imprezę. Znajdziemy tam również malowniczy Park Krajobrazowy Dolina Baryczy, który w połączeniu z wysoką jakością powietrza jest powodem daje powiatowi nadzieję na rozwój turystyki w regionie. Plusem są też liczne trasy piesze i rowerowe, które dodatkowo uatrakcyjniają pobyt w powiecie.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola